پشتیبانی سایت

به راحتی جایگاه برتر شما را در دنیای وب تضمین میکنیم :

پشتبانی از سایت در حیطه گسترده ای از تولید محتوای تاثیر گذار در بازه های زمانی مختلف تا بروز رسانی محتوا، جهت داشتن جایگاه بهتری در دنیای وب است .

محتوا غیر تکراری ( non duplicate content ) همچنین محتوای مرتبط با سایت نقش بسزایی در مبحث سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو دارد.

پشتیبانی فنی سایت از توجه به متا تگ های موجود ( meta tags ) در سایت ، انتخاب عنوان  ( title ) و توضیحات مناسب برای صفحات (discription)، برنامه نویسی به صورت یکپارچه و دارای ساختار منظم، نقشه سایت و موارد دیگری تشکیل شده است.

به دلیل اینکه در سالهای اخیر مردم گرایش بیشتری به شرکت در شبکه های مجازی را خواهند داشت، می بایست به تولید تصویر و ویدیوهای مناسب به عنوان تولید محتوای الکترونیکی و ویدیو مارکتینگ توجه نمود تا بتوان ویدیو و تصاویر را در سایت، تلگرام، اینستاگرام و... برای مشاهده عموم مردم به اشتراک گذارد و سئو را برای سایت و شبکه های اجتماعی به درستی اجرا کرد. به همین دلیل مستر محتوا به تولید محتوای تصویری بنا به در خواست مردم اقدام نموده است و  پشتیبانی تصویری را به صورت ماهانه، سالیانه برای مشتریان خود انجام می دهد.

 

تولید محتوای دیجیتال

سئو و جذابیتهای آن را بشناسید ...

کلمه سئو ( بهینه سازی موتور جستجو ) به کلمه بهینه سازی ختم نمی گردد. انواع سئو را باید به طور کامل و جامع شناخت . سئو از دیدگاهی به دو دسته ی سئو پایه و سئوی پیشرفته تقسیم می گردد . 

در هرصورت سئو در هر نوع می بایست به بهترین نحو انجام گیرد تا خلالی در رتبه سایت به وجود نیاید.

لیست خدمات
سئو و جذابیتهای آن را بشناسید ...

راهکار برای جذب مشتری

اگر هیچگونه ایده و یا برنامه ریزی دقیق برای جذب مخاطب و مشتری ندارید مستر محتوا با مشاوره لازم و جامع در جهت آگاهی با نظر دید شما وارد عمل خواهد شد.

ایده یابی برای بهبود سئو سایت

شبکه های جمعی به دلیل اینکه محل مناسبی برای معرفی کسب و کارتان است را نادیده نگیرید. مستر محتوا تولید محتوا این شبکه ها را بنا به درخواست شما انجام خواهد داد.

مشاوره برای تولید محتوا مناسب

استراتژی صحیح از قبل طراحی شده، برای تولید محتوا و خلق محتوا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استراتژی مناسب نیاز به تحقیق، برنامه ریزی دقیق و تحلیل روند تولید محتوا دارد.

یک تولید کننده  محتوا باید توانمندی بالایی در این زمینه ها داشته باشد

یک تولید کننده محتوا باید توانمندی بالایی در این زمینه ها داشته باشد

یک وبلاگ جذاب، مفید و به روز داشته باشید

کلماتی که انتخاب می شود

کلمات بسیار مهم هستند. برای اینکه نشان دهید متن شما برای مشتری است. از کلمات “شما” و “تو” در جمله خود استفاده کنید.

مفهوم و concept را مشخص کند

در ایجاد تولید محتوا مشخص کردن مفهوم و کانسپت امری ضروری است چرا که دانستن مفهوم  به ما کمک میکند دایره لغاتمان را افزایش دهیم.

ساده بنویسید!

ساده نوشتن سخت ترین کار در تولید محتوا است. از جملات نامفهوم و کلمات سنگین و پیچیده در محتوا استفاده نکنید.

خود را به جای مشتری بگذارید

از خود بپرسید به عنوان یک مشتری این چه کمکی به من می کند ؟ آیا روی تصمیم گیری من اثر می گذارد؟ به عنوان یک مشتری چرا باید به این علاقه مند شوم؟

چگونه در شبکه هایی اجتماعی محتوای با کیفیت ایجاد کنیم؟

چگونه در شبکه هایی اجتماعی محتوای با کیفیت ایجاد کنیم؟

مدیریت شبکه های اجتماعی راهی برای جذب مخاطب

سرتیترهای عالی و مهم انتخاب کنید

سر تیتر اولین و مهمترین چیزی است که از یک مطلب یا پیام قابل رویت است .چه مطلب شما کوتاه باشد و چه بلند، باید از سرتیترهای عالی و مهم استفاده کنید.

مطالبی بگذارید که ارزش به اشتراک گذاری بالایی دارند

اگر بتوانید محتوایی تولید کنید که سبب انتشار مجدد توسط دنبال کنندگان شما بشود، به راحتی توسط دیگران خودتان را معرفی می کنید.

با طرح سوالاتی ذهن خواننده را درگیر کنید

برای جذابیت محتوا که در نهایت موجب افزایش فروش شود باید بتوانید سوالاتی طرح کنید که ذهن مخاطبان را به چالش می‌کشد. این کار نقش موثری در پیشروی استراتژی شبکه‌ اجتماعی دارد

عملکرد خود را بهبود ببخشید

سعی کنید هوشمندانه ولی ساده عمل کنید و به یاد داشته باشید طولانی بودن اصل نیست بلکه کیفیت اصل می‌باشد. پس کیفیت را به کمیت ترجیح دهید.

محتوا تولید شده در چه کانالی منتشر می شود؟

محتوا تولید شده در چه کانالی منتشر می شود؟

استراتژی محتوای خوب به شرکت ها کمک میکند تا درک کنند چه نوع محتوایی برای مخاطبان هدف خود باید تولید کنند و از طریق کانال های ارتباطی مناسب این اطلاعات را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

برای چه مخاطبی بنویسیم؟

برای چه مخاطبی بنویسیم؟

شما نیاز دارید بدانید که محتوای شما نیاز های چه کسانی را  میتواند برطرف کند و برای چه کسانی مفید است. همچنین شما به عنوان تولید کننده محتوا قصد ارتباط با چه کسانی دارید؟ برای مشخص کردن این موضوعات شما نیاز به یک استراتژی محتوا دارید.

برای چه هدفی بنویسیم؟

برای چه هدفی بنویسیم؟

تولید محتوایی که مرتبط با هدف اصلی سایت باشد و از نظر مخاطب ارزش مطالعه را داشته باشد مهمترین هدف یک سایت است. به طور مثال باید مشخص کرد هدف  ارتباط با مخاطب یا متقاعد کردن کاربر برای خرید محصول است؟

نداشتن سیاست کاری

استراتژی زبانی

سیاست کاری سند شده

آمار تاثیرگذار بر بازاریابی محتوا

گاهی آموزشی مفید دریچه ای به دنیای بهتر را می گشاید

حتما به منابع آموزشی دیجیتال ما سر بزنید

رونق کار ( بازاریابی محتوا با تولید محتوا مناسب )

برای یادگیری اصولی بازاریابی دیجیتال، با متخصصان ما تماس بگیرید تا مسیر درست آموزش را به شما نشان دهند.

آموزش ابزارهای بهینه سازی گوگل برای سئو

آموزش ابزارهای بهینه سازی گوگل برای سئو

به وبلاگ مستر محتوا برای خواندن آموزش های حرفه ای ترین ابزارهای بهینه سازی سایت و موتور جستجو سر بزنید

مشاوره تلفنی

کافی است با تلفن ثابت با خط اختصاصی مشاوره مستر محتوا تماس بگیرید تا کارشناسان ما با دقت و دلسوزی پاسخگوی نیازهای شما باشند.

تماس بگیرید: 476  29  476  021

مشاوره حضوری

در صورتی که می‌خواهید طی یک جلسه حضوری در زمینۀ کسب و کار شما صحبت کنیم، کافی است درخواست خود را برای ما ثبت کنید.

تیم مستر محتوا

تیم مستر محتوا

تیمِ رسانه مستر محتوا در روزهای ابتدایی خود تنها به چند نفر محدود می‌شد. اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای تیم مستر محتوا، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه بازاریابی دیجیتال، آموزش دیده‌اند.

بسته ها وتعرفه های بازاریابی محتوا

با توجه به نیاز کسب و کار خود، بسته تولید محتوای مناسب را انتخاب کنید

بسته بزرگ مناسب کسب و کارهای بزرگ

1.5میلیون تومان درماه

تحقیق کلمات کلیدی
تدوین استراتژی محتوا
تولید 16 مقاله کامل و مفید
بهینه سازی اصولی برای منو
بازخوانی و ویرایش مقاله
بسته متوسط مناسب کسب و کارهای متوسط

1.2میلیون تومان در ماه

تحقیق کلمات کلیدی
تدوین استراتژی محتوا
تولید 12 مقاله کامل و مفید
بهینه سازی اصولی برای منو
بازخوانی و ویرایش مقاله
بسته کوچک مناسب کسب و کارهای کوچک

900هزار تومان در ماه

تحقیق کلمات کلیدی
تدوین استراتژی محتوا
تولید 8 مقاله کامل و مفید
بهینه سازی اصولی برای منو
بازخوانی و ویرایش مقاله
بسته اقتصادی مناسب کسب و کارهای نوپا

500هزار تومان در ماه

تحقیق کلمات کلیدی
تدوین استراتژی محتوا
تولید 4 مقاله کامل و مفید
بهینه سازی اصولی برای منو
بازخوانی و ویرایش مقاله
انواع تولید محتوا

انواع تولید محتوا

محتوا امروزه یکی از مهم ترین بخش های یک کسب و کار است. تولید محتوای مرتبط و ارزشمند کار آسانی نیست و زمان و هزینه زیادی را می طلبد. اما از یاد نبرید که یک محتوای خوب منجر به این خواهد شد که مخاطب لحظه ای توقف کند ، بخواند ، فکر کند و … به شکلی متفاوت رفتار کند.

محتوای متنی محتوایی که اغلب برای توضیح مطلبی در سایت از آن استفاده میکنند. اغلب محتوای متنی کوتاه است. محتوای متنی در متن های طولانی و بلند به صورت pdf منتشر میشود.

این نوع محتوا شامل تصاویر متعدد میباشد که بیانگر یک موضوعی است. اینفوگرافیکی یکی از مهم ترین  و پرکاربردتربن نوع از تولید محتوای بصری است که در شبکه های اجتماعی و مقالات آموزشی کاربرد زیادی دارد.

ویدئو مارکتینگ بیشترین طرفدار را در بین سایر محتوا دارد. جالب است بدانید محتوای ویدئویی 60 برابر بیشتر از محتوای متنی در مغز انسان قابلیت پردازش دارد.

تولید محتوای متنی در یادگیری موضوعی بهترین گزینه است. این نوع محتوا فرهنگ متفاوتی از گوش دادن فایل های آموزشی در تلفن های همراه ، اتومبیل ها ایجاد کرده و طرفداران خاص خودش را دارد.