تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی مناسب

 

اگر صاحب یک وبسایت یا یک شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام باشید حتما اسم تولید محتوا به گوشتان خورده . بطور کلی به ایجاد مطلبی اختصاصی برای صفحه شما تولید محتوای متنی می گوییم.

برای قدم زدن و جا افتادن در دنیای دیجیتال و تجارت آنلاین به دو پای قدرتمند به نام محتوا ( content ) و تولید محتوا ( content marketing ) نیاز خواهیم داشت.ممکن است این تولید محتوا به تنهایی برای معرفی شما مفید باشد با این حال برای جایگاه شما در موتورهای جستجوگر کافی نخواهد بود. 

 تولید محتوا در نگاه اول ساده است اما در دنیای واقعی این چنین نیست چرا که تولید یک محتوای با کیفیت و جذاب  به عناصری چون :وقت ، انرژی و خلاقیت زیادی را احتیاج دارد و معمولا این کار را به شرکت هایی می سپارند که تخصصشان است.


تولید محتوای متنی از دیدگاه جزئی به چند دسته ی کلی تقسیم میگردد:

 • کتابهای الکترونیکی آموزشی
   
 • تولید محتوای متنی برای شبکه های اجتماعی(اینستاگرام ، تلگرام و...)
   
 • تولید محتوای متنی با جنبه آموزشی
   
 • تولید محتوای متنی تخصصی و بروز برای معرفی جدیدترین محصولات و تکنولوژی های اخیر 
   
 • تولید محتوای متنی و وبلاگ
   

باید با مقاله ها زندگی کرد بعد آن را ارائه کرد


بعد از نوشتن مقاله و پست کردن آن در صفحه تان ممکن است انتظار داشته باشید که بازدید رویایی انتظارتان را بکشد با این حال اگر ارائه ی مقاله ، سئوی آن و معرفی به گوگل و یا تگ گذاری های مناسب انجام نگرفته باشد این انتظار بی جاست چرا که هر قدر هم مطالب شما آموزنده و پربار باشد اما مخاطب به راحتی آن را پیدا نکند فایده ای ندارد.ما در مستر محتوا خدمات سئو و پکیج های ویژه برای دیده شدن مطالب اختصاصی شما در نظر خواهیم گرفت پس اگر کارتان را به مستر محتوا سپردید نگران چیزی نباشید.ای بُک ها!

در سالهای اخیر با رشد غیر قابل کنترل تکنولوژی با توجه به هزینه های بالای زمانی و مادی برای یادگیری مطالب جدید بیشتر دانشجویان و علاقه مندان به یادگیری مباحث جدید از کتابهای آموزشی الکترونیکی استفاده خواهند کرد . مزایای این روش یادگیری، دسترس بودن مطالب آموزشی در همه جا در هنگام نیاز و تبادل راحت آن با سایر علاقه مندان به یادگیری است. 

انواع کتاب های آموزشی الکترونیکی :ای بوک متنی Ebook text Ebook  های اسکن شده، Ebook های تصویری و Ebook های صوتی و ... است.

باید به این نکته توجه داشت که تولید محتوا برای وبلاگ ها بیشتر جنبه ی آموختن به مشتریان باشد. همانگونه که تکرار مطالب با تولید محتوا بروز شده، سبب معرفی آن محصول و یا تکنولوژی برای سایر مشتریان شده و در نهایت به فروش آن محصول ختم خواهد شد . به همین دلیل وجود وبلاگ برای هر گونه از کسب و کاری مفید خواهد بود.

 

 

 محتوای بروز:
 

"خودتان را برای داشتن جایگاه برتر در موتورهای جستجو به روز نگه دارید . "

جمله بالا در حین سادگی بسیار پیچیده است! بروز بودن دائمی در دنیای دیجیتال ملزم به مطالعه و پیگیری رویدادهای اطرافتان در حوزه ی فن آوری اطلاعات است. 

چطور خودم را بروز نگه دارم ؟

عضویت در محافل مرتبط، شبکه های اجتماعی، اطلاع از آخرین خبرهای منتشر شده در رابطه با تجارت آنلاین و مشاوره با افراد خبره  به بروز بودن شما در حوزه ی تجارت آنلاینتان به شما کمک خواهد کرد.

 

قواعد سئو در متن:
مسئله سئو از تولید محتوای متنی چیز جدایی نیست و اصول متن نویسی

(Content is King جمله ی قدیمی و معروف موسس مایکروسافت است که بخاطر رشد چشمگیر دیجیتال مارکتینگ اهمیت این استراتژی را دو چنان نشان می دهد.)


مزایا:

 • تخصصی کار می کنید
   
 • درباره برندتان آگاهی سازی می کنید
   
 • رتبه سرچ صفحه تان در موتور های جستجوگر ارتقا می دهید
   
 • مشتری پیدا کنید و مشتری هایتان را حفظ می کنید
   
 • بازدیدتان را بالا می برید

 

مستر محتوا یک آژانس تولید محتوای با تجربه است که می تواند محتوای شما را به بهترین شکل ایجاد کند .

مشاوران ما در صورت وجود هرگونه سوال منتظر تماس شما هستند